راهنمايي

0
0

سلام عرض ادب و احترام دارم به شما عزيزان. بنده داراي مدرك كارداني رشته ايمني و بهداشت دارم . مدرك مهمانداري هواپيما و تايپ A320 -MD83-B737 را دارم وسابقه 3000 ساعت پرواز . و داراي كارت معافيت (كفالت) .در حال حاضر بنده ميتوانم در قسمت اتش نشاني و ايمني فرودگاه مهر اباد يا فرودگاه امام استخدام بشوم و از كجا بايد شروع كنم وبه كجا مراجعه. و سوال ديگر اينكه از نظر درامد ماهيانه چه قدر درامد دارد. با تشكر

0
0

سلام دوست عزیز
تا جایی که من خبر دارم ، کلیه استخدام های آتش نشانی و نجات فرودگاهها فقط از طریق مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور – توسعه نیرویی انسانی و درج در آزمونهای استخدامی دولت صوت می پذیرد ، که در صورت جذب نیروی جدید از طریق وبسایت شرکت فرودگاهها و همین وبسایت اطلاع رسانی میشه.

از نظر درآمد هم احتمالا از مهمانداری ، مخصوصا مهمانداری شرکت های هواپیمایی بزرگ کمتره ، با توجه به جایگاه شغلی افراد متفاوته و البته مبلغی نیست که آنچنان ارزش آسیبهای این شغل رو داشته باشه ، که البته هنوز هیچ پژوهشی درباره آسیبهای شغل آتش نشانی و نجات فرودگاهی صورت نگرفته یا حداقل چیزی درموردش من به شخصه پیدا نکردم.

نتایج پیدا شده 1
پاسخ شما
برای پاسخ دادن به سئوالات بعنوان مهمان سایت باید کادرهای زیر را پر کنید ، پاسخ مهمان قبل از انتشار باید منتظر بماند تا توسط مدیر بررسی و تائید شود ، اگر عضو سایت هستید وارد اکانت خود شوید تا پاسخ شما بدون محدودیت منتشر شود. شما میتوانید با عضویت در سایت به جمع ما بپوندید و از امکانات کامل سایت استفاده کنید.
نام*
ایمیل*